Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia specjalistów ze sporym doświadczeniem, jacy nie tylko prowadzą terapię, ale też edukują społeczeństwo. Profesjonalna pomoc skierowana jest do osób mających życiowy kryzys, które zmagają się z sytuacją stresującą lub z przeróżnymi chorobami psychicznymi. Oferowane opcje pomocy w tym miejscu to: psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, psychoterapia rodzinna, konsultacje z neuropsychologiem, rozmowy z dietetykiem klinicznym, pomoc psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tutaj skieruje może liczyć na zrozumienie.

Dostępne informacje w temacie placówki, certyfikaty psychologów jak i opinie dotychczas uczęszczających tutaj pacjentów opublikowane są na stronie internetowej. W dodatku na stronie można też znaleźć dużo informacji na temat różnych zaburzeń o charakterze psychicznym. https://spokojwglowie.pl to witryna na której systematycznie pojawi się sporo interesujących oraz wyjątkowo praktycznych artykułów.

Jeżeli ktoś będzie zmagać się z: zaburzeniami o charakterze lękowym, zaburzeniami odżywiania, depresją, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw lub innymi schorzeniami albo problemami, to w tym gabinecie odnajdzie odpowiednią pomoc. W gabinecie takim odbywa się leczenie nerwicy lękowej, opierająca się głównie na terapii poznawczo – behawioralnej, aby chory mógł zrozumieć, jakie procesy umysłowe leżą u podstawy albo wzmacniają odczuwany u niego strach.

Chorzy przychodzący do gabinetu mają możliwość zdecydować się także na psychoterapię indywidualną albo na terapię grupową. Terapia może być zastosowana oddzielnie albo w zestawieniu z środkami przeciwdepresyjnymi. Specjaliści z ośrodka mają świadomość, na ile istotna jest pomoc psychologiczna dla rodziny pacjenta. Sprawdzi się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z zaburzenia oraz pomoże w komunikowaniu się w rodzinie. Zarówno pacjent, ale też jego najbliżsi mogą dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY