Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przeróżne rodzaje smaków dla czworonogów w sklepie ZOO Arena pozwalają na to, aby każdy posiadacz psa mógł dla własnego zwierzęcia znaleźć stricte to, co spełni jego wymagania pod względem odżywiania. Ze względu na to, że osoby prowadzące sklep świetnie wiedzą o tym, że preferencje co do smaku różnych psów w dowolnym wieku różnią się, faktycznie jest w czym dobierać. Można przykładowo decydować się na liofilizowane, mające naturalny skład przysmaki dla psa, jakie dostępne są w postaci albo większych kawałków albo w postaci sypanej. To pozwala dopasować je do rozmiarów psa oraz jego zdolności związanych bezpośrednio z przeżuwaniem oraz łykaniem pokarmu.

Popularnością cieszą się też przysmaki naturalne jako suszone mięso. Smakują one psom właśnie z tego względu, że mają w składzie tylko mięso i jednocześnie są zdrowym wzbogaceniem codziennej diety. Wyjątkową opcją w asortymencie są przysmaki spełniające funkcję dentystyczną dla czworonogów, mające sprężystą strukturę. Ich zadaniem jest zaspokajanie standardowej funkcji przeżuwania u psów.

Oferta zawiera także przekąski dla psów które zmagają się z określonymi schorzeniami. Są one najczęściej uzupełnione w żywe kultury bakterii, wzmacniające poziom odporności pieska, z uwagi na to, iż zachowują równowagę mikroflory jelitowej. Konsumenci mają możliwość zakupić przekąski, w których zawartości nie znajdują się zboża, natomiast są wzbogacane warzywami, do jakich zaliczają się marchewka bądź batat. Można także zakupić smaczki mające postać kostek do żucia.

Dzięki nim czworonóg może dbać o jak najzdrowsze zęby. W ich składzie znajduje się skóra wieprzowa i wołowa, a więc wyroby które odpowiadają za przedłużone żucie. Poza korzystną dla zdrowia, mokrą lub suchą karmą opłaca się decydować na oferowane przekąski. Spełniają one nie tylko jedną rolę. Są uzupełnieniem diety i sprawdzą się świetnie w trakcie standardowych ćwiczeń z czworonogiem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY