Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyposażenie kamperów CarGO! w czasie wynajmu obejmuje elementy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny oraz w dogodnych okolicznościach podróżować. Naturalnie, zamawiający mogą dodatkowo zdecydować się na wyposażenie dodatkowe, zależnie od tego, czego wymagają. Każdy kamper jest maksymalnie przyszykowany, a więc sprawdzony oraz czysty.

W wyposażaniu podstawowym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić natomiast mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, bądź kamera GoPro z akcesoriami.

Niezależnie więc od pory roku i warunków na drodze można odbywać podróż w pełni komfortowo, stricte w taki sposób, jak to sobie zaplanowano. I pomimo że większość osób jazdę kamperem będzie kojarzyć z porą letnią, to zimą także dużo osób tak podróżuje. Kamper pozwala albowiem na większą niezależność. Każdy wypożyczający zaś posiada innego rodzaju wymagania odnośnie do podróży. Reguły wynajmu są za każdym razem w takim razie ustalone indywidualnie.

Sporą popularnością cieszy się wynajem przeczep kempingowych producenta HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a klienci mogą zdecydować się zarówno na modele najnowsze, ale też używane. Wypożyczenie kamperów używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na kupno nowego kampera. Dla wypożyczających dostępny jest serwis, a obsługa pomoże zainteresowanym dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY