Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wielu właścicieli aut podejmując decyzję o tuningu w pierwszej kolejności zaczyna od zmiany felg. Oczywiście można to zrozumieć, gdyż to właśnie felgi od razu rzucają się w oczy, i to one właśnie w dużym stopniu decydują o całościowym stylu po wykonanej zmianie. Wprawdzie nabywając nowe auto często wybrać można wśród kilku modeli oferowanych przez producenta, lecz przeważnie i tak nie będzie to nic porywającego. Nowoczesne felgi JR Wheels przede wszystkim wyróżniają się znacznie tym, jak wyglądają.

Z reguły mają one nietypowe wzory, które nadają autu drapieżny wygląd. Dzięki temu pojazd zdecydowanie się będzie wyróżniał pośród innych, a w końcu przy tuningu również i to ma znaczenie. Poza wyglądem sporo możliwości do wyboru jest także jeśli chodzi o kolory, wielu wytwórców takich felg bardzo dużo także oferuje w tym zakresie. To w jeszcze większym zakresie umożliwia uzyskać indywidualny wygląd pojazdu, niemożliwy do osiągnięcia przy fabrycznym wyposażeniu.

Jednak w rzeczywistości odpowiedni dobór felg tak, żeby całość idealnie wyglądała, wcale nie należy do łatwych rzeczy. Przede wszystkim wybór takich produktów jest dzisiaj naprawdę duży, i niekiedy ciężko się będzie ostatecznie zdecydować. Pewnym osobom na przykład się będą podobać felgi concaver, ale nie w każdym modelu samochodu się one sprawdzą. Raz z tej przyczyny, że taką felgę należy dopasować do koloru karoserii, lecz również i i do ogumienia, na którym się chce jeździć. I koniec końców może się okazać, że po montażu wcale samochód nie będzie wyglądał lepiej, niż przed przeróbkami.

Kolejną rzeczą są standardy, które się wytworzyły przez wiele lat tuningowania poszczególnych marek. I jeśli chodzi o nie zwyczajnie się należy trzymać takich standardów, bowiem może nie przejść wymyślanie jakiś swoich nietypowych rozwiązań. Dodatkowo pamiętać należy o przepisach, a te są bardzo jednoznaczne. Po zamontowaniu superlekkie felgi SL02 nie mogą wystawać poza zarys karoserii, bo w przeciwnym wypadku liczyć się trzeba z zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez policję.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY