Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dźwirzyno jest niekolosalna miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to niegigantyczna, ale o wielowiekowej tradycji miejscowość. Jej genezy dosięgają XIII wieku, funkcjonowała najpierw jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Teraźniejsze Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, zapewniająca turystom liczne atrakcje.

Znajdziemy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (wysokiej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, mnogie pola kempingowe i domki wczasowe). Tutaj spędzone właśnie odpoczynek nad morzem umożliwia niezapomniany nastrój, świetne, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej i windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w rzadki sposób: między morzem a jeziorem Resko Przymorskie. Dzięki temu turyści tu mieszkający mają nader dużo możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, praktykowanie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel oraz opalanie się.

Rozciągają się tu urocze wydmy, piach jest biały, nadzwyczaj miły w dotyku. Plaże o ogromnej wielkości. Biegnie tam także międzynarodowy szlak rowerowy. Jeśli chcesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do przyczepy kempingowej. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej modnych miejscowości morskich w typowo krajoznawczym klimacie są to Międzyzdroje. Planując nasze wczasy nad morzem należałoby zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tu corocznie festiwali, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, kultowego także pod tytułem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny mamy prawo dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo niedaleko jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia podczas spędzania wczasów nad morzem. Atrakcyjna niezwykle jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Nowoczesne Międzyzdroje przyciągają wędrowców spędzających wolne nad morzem wieloma atrakcjami. Do w wyższym stopniu znamienitych lokalnych atrakcji należy kultowa Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski dłoni twórców, jednostek z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY